Help ik heb een onderpan waarvan het anti aanbak laag aan het afbladderen is, wat nu?

Veel van onze leden in onze facebookgroep: Philips Airfryer bak avonturen lopen tegen een onderbak aan waarvan het verf afbladdert. Hier een paar voorbeelden:

laklaag laklaag1 laklaag3 laklaag4

Op de vraag of dit kwaad kan luidt het officiële antwoord van Philips luid als volgt:

” In de pan van de airfryer kunnen kleine plekjes ontstaan wanneer u de coating per ongeluk aanraakt of bekrast, bijvoorbeeld wanneer u de mand in de pan plaatst of wanneer u de pan schoonmaakt. Dit probleem zou niet mogen optreden als u de mand volledig parallel in de pan plaatst. De bellen of plekjes zijn echter niet schadelijk; de materialen zijn niet gevaarlijk als ze in uw voedsel terechtkomen”.

Het is dus niet schakelijk voor de volksgezondheid doordat er geen giftige stoffen inzitten als die in je voeding terecht komen.

Omdat Airfryer bak avonturen voor de belangen van haar leden opkomt heeft bak avonturen hierover contact gehad met Philips.

Dit was daarop het antwoord op dit probleem:

” Gebleken is dat de coating van de Airfryer bak (HD9240) los kan laten gedurende gebruik of reiniging. We streven bij Philips altijd naar kwalitatief uitstekende producten en we hebben inmiddels verbeteringen doorgevoerd in ons productieproces.
De coating is gemaakt van FTPE, onderzoek heeft uitgewezen dat coating deeltjes niet schadelijk zijn voor de gezondheid en dat gebruik van de pan veilig blijft. Kwaliteit staat echter voorop en indien u te maken krijgt met een coating die loslaat, kunt u altijd contact opnemen met onze Philips klantenservice (www.philips.com/support). Wij zullen dan zoeken naar een gepaste oplossing. Philips Consumer Care.

Mocht je desondanks zorgen maken dan kun je uiteraard ook contact opnemen met Philips en jouw specifiek geval voorleggen: contact met Philips.” 

Zorg dan ook dat je de serienummer van je Airfryer bij de hand houdt. Philips geeft daarvoor deze uitleg:

Als het apparaat moet worden gerepareerd of als u contact wilt opnemen met het Philips Consumer Care Center omdat u vragen hebt, raden we u aan eerst het typenummer en serienummer van uw airfryer te noteren. U vindt deze nummers op het typeplaatje op de onderkant van het apparaat.

Opmerking: let erop dat de mand niet valt wanneer u het apparaat omkeert om het plaatje te lezen.

Het typenummer staat in de hoek linksboven en begint met: HD92xx
. Het serienummer is in het plaatje gedrukt en begint met: 10xx of 11xx (zie cirkel).

serienummer