Deel je quiche stappenplan en maak kans op een Airfryer grillpan

Publicatiedatum: 1 juli 2016

Onze ledenteller op onze facebookgroep Philips Airfryer bak avonturen is alweer ruim de 25.000 gepasseerd. We zijn dan ook apetrots met dit super resultaat & fantastische nieuws! Om dit gepast te vieren nodigen we jullie allemaal uit om deel te nemen aan onze bijzondere bak wedstrijd, georganiseerd door onze facebookgroep Philips Airfryer bak avonturen in samenwerking met Philips. Deel je quiche stappenplan en maak kans op een Airfryer grillpan. Er worden maar liefst 3 grillpannen weggegeven. Ben je een van de winnaars? Geef je model door en je krijgt de grillpan die past in je Philips Avance XL Airfryer of past in je Philips Viva Airfryer. De wedstrijd loopt van 1 juli 2016 tot en met 10 juli 2016.

 

grillpan_Fotor

Voorwaarden voor deelname aan de wedstrijd:

 • Alle leden van de facebookgroep Philips Airfryer bak avonturen die wonen in Nederland, België of Luxemburg mogen meedoen en moeten minimaal 18 jaar oud zijn. (Je zoon of dochter van 7 kan dus niet meedoen aan de wedstrijd 😉 )
 • Je moet op persoonlijke titel meedoen, je kunt dus niet namens je moeder of zieke tante meedoen 😉
 • Je moet je Quiche stappenplan posten op facebookgroep Philips Airfryer bak avonturen, waarbij de post begint met ‘#Airfryer Quiche Wedstijd’
 • Het Quiche stappenplan bestaat uit minimaal de volgende vier onderdelen:
  1. foto ingrediënten
  2. foto ongebakken quiche in de vorm in de Airfryer
  3. foto gebakken quiche met daarbij naam en datum in beeld op een kaartje
  4. bericht ingrediënten, recept, tijd en temperatuur
 • Iedere deelnemer mag met slechts één recept deelnemen aan de wedstrijd. Bij meerdere recepten wordt enkel het eerste recept meegenomen in de evaluatie. (Bijvoorbeeld: Je maakt van 1 beslag 2 quiches met 2 verschillende vullingen, de eerste van de twee die je laat zien/benoemd doet mee voor de wedstrijd de tweede niet, maak dus zelf goed de afweging welke je laat meedoen. Je kunt wel een quiche maken die uit twee of meer smaken bestaat 😉 ).

Wil je als deelnemer kans maken op de overwinning, neem dan deze gouden tip mee in je overweging:

De jury bestaande uit de Philips Chef Martin Senders en een van de twee facebookbeheerders van Philips Airfryer bak avonturen Marc Jacobs zullen de winnaars selecteren op basis van “het meest verrassende quiche recept”.

Zorg dus dat je recept daar aan voldoet 😉 en gebruik je creativiteit  :mrgreen:

Alle deelnemers komen in ons nieuwe Quiche bakboek te staan, dus eeuwige roem als je meedoet!!

Alle deelnemers aan de wedstrijd zullen worden opgenomen in ons nieuwste gratis bakboek de quiche bakboek die we zullen gaan maken nav de wedstrijd. Uiteraard wordt deze jullie weer gratis beschikbaar gesteld. Ook zullen alle deelnemende recepten hier terug te vinden zijn op de website in een aparte Quiche bakwedstrijd index. Uiteraard kunnen jullie via facebookgroep Philips bak avonturen in gesprek gaan met de makers van de recepten en hun het hemd van het lijf vragen over de desbetreffende recept.

Bekendmaking van de winnaars:

Op 23 juli zullen de winnaars bekend worden gemaakt op zowel onze website hier als op onze facebookgroep: Philips Airfryer bak avonturen.

Zorg dat je deze dag in de gaten houdt, want mocht je de winnaar zijn, dan moet je wel binnen zeven dagen reageren, anders vervalt het recht op de prijs.

Het gehele reglement kun je uiteraard ook hier in een aangehecht document downloaden en op je gemak nalezen.

Genoeg redenen dus om snel lid te worden van de grootste en gezelligste facebookgroep van de Benelux mbt de Airfryer waar je de meeste recepten en tips en trucs te weten kunt komen voor zover je nog geen lid was ;-).

Succes gewenst en heel veel bak avonturen van het team Philips Airfryer bak avonturen en Martin ‘The Philips Chef’

Wedstrijdreglement Philips Airfryer bakavonturen 25000 leden.1.0 versie


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *